close
Po prostu zacznij szukać...
keyboard_arrow_left powrót
40

Dominika Remez

Lucky 7

Materiał/Technika: olej / akryl na płótnie

Wymiary: 90 x 120 cm

Obiekt posiada cenę gwarantowaną

Cena wywoławcza: 2 000 zł

Estymacja: 6 000 zł - 8 000 zł

Urodziła się w 1984 roku. Ukończyła Wydział Sztuk Pięknych w Toruniu na kierunku Konserwacja i Restauracja Malarstwa i Rzeźby Polichromowanej. Zajmuje się głównie malarstwem olejnym, akrylowym oraz projektowaniem i wykonywaniem murali. Wśród jej obrazów dominują portrety, a wśród murali ma na koncie realizacje patriotyczne, historyczne i reklamowe. We wcześniejszych latach swojej kariery zajmowała się także fotografią. Wystawiała się zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wśród nich zaliczy m.in. wystawę malarstwa Home Decor pt. ,,Art inSpire vol.8" w Warszawie w 2022 roku, wystawę ,,Wszystkie obrazy z mojej głowy", w galerii Nadwiślański Świt w Warszawie, czy wystawę „Odkrywanie różnorodności" zorganizowaną przez Marcon & Associés Business & Financial Lawin Monaco Monte-Carlo i Gallery of Young Polish Art w Beausoleil we Francji.

Podatki i opłaty

This site is registered on wpml.org as a development site.