close
Po prostu zacznij szukać...
keyboard_arrow_left powrót
17

Rafał Gawlik

Kapłanka

Materiał/Technika: olej na płótnie

Wymiary: 100 x 70 cm

Cena wywoławcza: 800 zł

Estymacja: 1 000 zł - 2 000 zł

Absolwent Wydziału Grafiki w pracowni Obrazowania cyfrowego na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, gdzie obronił dyplom pod kierunkiem W. Węgrzyna oraz absolwent na Wydziale Malarstwa w pracowni A. Bednarczyka również na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Jego prace były eksponowane zarówno na wystawach krajowych, zbiorowych i indywidualnych, jak i za granicą, m.in. w Szwajcarii, Stanach Zjednoczonych czy Hiszpanii.

Podatki i opłaty

This site is registered on wpml.org as a development site.