close
Po prostu zacznij szukać...
keyboard_arrow_left powrót
19

Bartłomiej Kownacki

Misiu kupił nową nieruchomość

Materiał/Technika: olej na płótnie

Wymiary: 100 x 150 cm

Cena wylicytowana: 28 000 zł

Obiekt posiada cenę gwarantowaną

Cena wywoławcza: 17 000 zł

Estymacja: 25 000 zł - 35 000 zł

Bartłomiej Kownacki urodził się w 1978 r. w Ostródzie. W 2005 roku ukończył Wydział Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, uzyskując dyplom w pracowni prof. Krzysztofa Wachowiaka, a rok wcześniej Wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Głównym obszarem jego artystycznej działalności jest malarstwo, ale tworzy również obiekty i filmy. Jest laureatem konkursów i festiwali, a jego prace były prezentowane łącznie na kilkudziesięciu wystawach indywidualnych i zbiorowych. Od niedawna lider zespołu rockowego Płótno. Obecnie żyje i tworzy w Warszawie.

Podatki i opłaty

- Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5% (dla wyższych kwot proporcjonalnie maleje do 0,25%, szczegóły w regulaminie).

This site is registered on wpml.org as a development site.