close
Po prostu zacznij szukać...
keyboard_arrow_left powrót
28

Damian Szarafin

Freedom I

Materiał/Technika: olej na płótnie

Wymiary: 90 x 120 cm

Cena wylicytowana: 25 000 zł

Cena wywoławcza: 20 000 zł

Estymacja: 25 000 zł - 30 000 zł

Urodzony w 1990 roku w Zamościu. Tamtejsze liceum plastyczne ukończył z wyróżnieniem. Studia na Wydziale Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie uwieńczył w 2017 roku pracą dyplomową pt. „Błędne koło" pod kierunkiem prof. Adama Myjaka, za którą został wyróżniony i nagrodzony. Wielkoformatową pracę prezentowano na wystawie „ Coming Out. Najlepsze dyplomy ASP w Warszawie / 2017". Poza realizowaniem rzeźb, zajmuje się malarstwem. Przelewa na płótno symboliczne sceny i metafory, jakie tkwią w jego duszy, nadając im charakterystyczne dla siebie formy. Uczestnik wielu wystaw w kraju i za granicą. Jego rzeźby oraz obrazy znajduje się w zbiorach prywatnych na całym świecie.

Podatki i opłaty

This site is registered on wpml.org as a development site.