Podpowiednik Dekoratorski

Najnowsze inspiracje

 • Album Tomasza Sętowskiego z podpisem autora

  Wspaniałe wydawnictwo na 60tą rocznicę urodzin i 40tą pracy twórczej. Mamy te książki dla Was!

 • Delfin u Michała Slezkina, w pracowni

  Nie od razu się delfin pojawił na ścianie. Trzeba było wpierw zdobyć zaufanie. I autora i delfina.     Michał […]

 • Sztuka Fantastyczna Tomasza Sętowskiego

  Książką, która zrobiła na mnie największe wrażenie, która później znalazła ujście w moim sposobie życia i myślenia, był Wilk Stepowy Hermana Hesse.

 • #Uwolnijścianę

  W ramach projektu #Uwolnijścianę odwiedzamy z kamerą osoby znane, by opowiedziały nam o swoim kontakcie ze sztuką w ich domach. […]

 • Dziś Sętowski kosztuje 4 razy więcej niż 5 lat temu.

  Te prace warto kupować nie tylko dlatego, że mają dla nas emocjonalną wartość związaną z marzeniami, nie tylko dlatego, że przypominają nam opowiadania fantastyczne, jakie czytaliśmy w młodości, ale także dlatego, że są świetną lokatą kapitału.

 • Czy ja te akty malowałem z natury? Wokół wystawy Józefa Wilkonia.

  Myślę, że świat jest dziś w takim miejscu, że to, czego najbardziej potrzebuje, to odrobina dobroci - mówi Wilkoń przed wystawą w Totuart

 • Imaginarium – zwiedzamy wystawę Tomasza Sętowskiego

  Imponująca wystawa artysty, który umiejętnie łączy staranność z magią, alegorie ze światem realnym.

 • Kasi Kalua Kryńskiej: Blue Moon Garden

  Pandemia zrodziła we mnie silną tęsknotę za otwartą przestrzenią i kontaktem z naturą. Ograniczenia z jakimi się borykaliśmy miały również wpływ na to co, jak i dlaczego tworzę.

 • Laboratorium Rzeźby 2021 będzie największym niezależnym przeglądem rzeźby w Polsce. Już w lipcu.

  Laboratorium Rzeźby przyciągnęło w zeszłym roku ponad 5 000 zwiedzających.

 • Ewa Minge w Twoim domu

  Finisaż prac Ewy Minge w galerii ToTuart

 • „Imaginarium” Tomasz Sętowski

  Finisaż prac Ewy Minge w galerii ToTuart

Polecane dzieła

Sklep ToTuart

Sztuka relaksu

Dodaj swojej łazience odrobinę luksusu w postaci wyjątkowej rzeźby wykonanej ze szlachetnego materiału

Odkryj w tym tygodniu

Zainspiruj się

Prezentujemy sztukę z myślą o przestrzeni w jakiej będzie się znajdować.
W każdym tygodniu dostarczamy Ci zestawienie trzech dzieł sztuki, z myślą o Twoim domu.

1
1
Martha Mulawa

Artefakt 1

Rzeźba Marty Mulawy wykonana została z korzenia starego drzewa, kamienia oraz żywicy. Połączenie abstrakcyjnej formy z ziemistymi barwami wprowadza do wnętrza atmosferę spokoju i harmonię. Sama artystka mówi o swojej pracy tak: ``Widząc zwalone i potrzaskane drzewa chciałam je uratować. Tchnęłam w nie nowego ducha - ducha sztuki. To niezwykłe połączenie i zupełnie nowa wartość. Zatrzymaj się poczuj jak mocno jesteśmy związani z naturą. Na głębokim poziomie istnienia jesteśmy jednością. Odnów w sobie tę łączność, poczuj harmonie.``
2
2
Oskar Zięta

Steel in Rotation 96 prototyp

Rzeźba Oskara Zięty to propozycja skierowana do nowoczesnego wnętrza. Została wykonana z metalu i mierzy 59 cm wysokości. Jej forma nawiązuje do radzieckiego konstruktywizmu. Połyskująca powierzchnia metalu w ciekawy sposób ożywia otaczające ją wnętrze. Oskar Zięta jest architektem i projektantem oraz twórcą jednej z najnowocześniejszych technologii obróbki stali, która znajduje zastosowanie w wielu różnych dziedzinach przemysłu. Jego prace można oglądać w kolekcjach m.in. Badisches Landmuseum w Karlsruhe, Museum für Gestaltung w Zurychu, Pinakotece w Monachium oraz Centre Pompidou w Paryżu.
3
3
Jan Musiałowski

Sfera

Wykonana z drewna lipowego oraz czarnego dębu. Szlachetność materiałów, owalne kształty, neutralne barwy - wszystko to nada Twojemu wnętrzu harmonię i przyniesie Ci odprężenie. Jan Musiałowski ukończył warszawską Akademię Sztuk Pięknych. W swoich pracach prezentuje nurt sztuki eksperymentalnej w zakresie abstrakcji geometrycznej. Tworzy projekty rzeźbiarskie, graficzne oraz fotograficzne. Jest stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Laureatem Złotego Indeksu.

Ostateczna forma podąża za procesem produkcyjnym. Moją rolą jest projektowanie wydajnych procesów z użyciem innowacyjnej technologii, a estetyka i funkcja to jej pochodne.

Oskar Zięta

Tworzę gdy mnie coś porusza, zwykle są to emocje wywołane pięknem i potęgą człowieka oraz natury. Gdy emocje zamieniają się w rzeźby lub obrazy nie potrafię długo nosić ich w sobie. Są jak płomień który muszę uwolnić.

Martha Mulawa

Moja praca skupia się na eksplorowaniu materiałów, które przekształcam w dzieła sztuki. Próbuję znaleźć wspólny język z materią i odkryć w ten sposób jej ukrytą formę

Jan Musiałowski

Wt – Nd 12:00 – 20:00

Centrum Praskie Koneser Plac Konesera 3 03-736 Warszawa